Tό ραντεβού στόν αέρα
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Η ωρα !!

clock-desktop.com
Ελάτε να κουβεντιάσουμε

[ Copy this | Start New | Full Size ]
Πρόσφατα Θέματα
ΕΟΡΤΟΛΌΓΙΟ
Ανέκδοτα
Ανέκδοτα από το Asteiakia.gr
Πρόβλεψη ημέρας για διάφορες περιοχές
πρόγνωση καιρού από το weather.gr
Ροή είδήσεων
Αναλυτικά ζώδια
Τί παίζει τώραστήν ΤV.

 

Τίτλοι εφημερίδων
Φαρμακεία

Στέλιος Παρλιάρος: Με κορόιδεψαν, με καταχράστηκαν"!

Πήγαινε κάτω

Στέλιος Παρλιάρος: Με κορόιδεψαν, με καταχράστηκαν"! Empty Στέλιος Παρλιάρος: Με κορόιδεψαν, με καταχράστηκαν"!

Δημοσίευση  Aννα 23.09.13 15:17

[img]Στέλιος Παρλιάρος: Με κορόιδεψαν, με καταχράστηκαν"! Stelio10[/img]"Ταλαιπωρήθηκα... Δεν κρατάω κακία σε κανέναν..."Για αυτούς που τον εκμεταλλεύτηκαν μίλησε ο Στέλιος Παρλιάρος στο περιοδικό ΛΟΙΠΟΝ.

Απαντώντας σε σχόλιο για την ταπεινότητα και την υπερηφάνια που τον διακρίνει, ο σεφ ζαχαροπλαστικής είπε χαρκατηριστικά:

"Είμαι ταπεινός, ίσως είναι η εμπειρία, έχω και μια υπερηφάνεια και αυτό είναι οικογενειακό μου. Το είχαν οι γονείς μου, είναι η παράδοση. Ταλαιπωρήθηκα, με κορόιδεψαν, με καταχράστηκαν και όλο αυτό συγκεντρώθηκε και πλέον δεν κρατάω κακία σε κανέναν. Στο παρελθόν έχω θυμώσει σε ανθρώπους".
Aννα
Aννα
Αdmin
Αdmin

Αριθμός μηνυμάτων : 4835
Ημερομηνία εγγραφής : 02/01/2010
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα

https://randevou-ston-aera5.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέλιος Παρλιάρος: Με κορόιδεψαν, με καταχράστηκαν"! Empty Απ: Στέλιος Παρλιάρος: Με κορόιδεψαν, με καταχράστηκαν"!

Δημοσίευση  Aννα 23.09.13 15:20

Aννα έγραψε:Στέλιος Παρλιάρος: Με κορόιδεψαν, με καταχράστηκαν"! <a href=Στέλιος Παρλιάρος: Με κορόιδεψαν, με καταχράστηκαν"! Stelio10" />"Ταλαιπωρήθηκα... Δεν κρατάω κακία σε κανέναν..."Για αυτούς που τον εκμεταλλεύτηκαν μίλησε ο Στέλιος Παρλιάρος στο περιοδικό ΛΟΙΠΟΝ.

Απαντώντας σε σχόλιο για την ταπεινότητα και την υπερηφάνια που τον διακρίνει, ο σεφ ζαχαροπλαστικής είπε χαρκατηριστικά:

"Είμαι ταπεινός, ίσως είναι η εμπειρία, έχω και μια υπερηφάνεια και αυτό είναι οικογενειακό μου. Το είχαν οι γονείς μου, είναι η παράδοση. Ταλαιπωρήθηκα, με κορόιδεψαν, με καταχράστηκαν και όλο αυτό συγκεντρώθηκε και πλέον δεν κρατάω κακία σε κανέναν. Στο παρελθόν έχω θυμώσει σε ανθρώπους".Τι αναλαμβάνει ο ίδιος; Ποιοι φεύγουν;Και τον ρόλο του τηλεοπτικού παραγωγού θα αναλάβει από φέτος ο Στέλιος Παρλιάρος. Σύμφωνα με πληροφορίες της Real life, ο Στέλιος Παρλιάρος αποφάσισε να πάρει στα χέρια του όχι μόνο την παρουσίαση και την επιμέλεια μπροστά από τις κάμερες, αλλά και όλη την παραγωγή της εκπομπής “Γλυκές αλχημείες” συστήνοντας μάλιστα δική του εταιρεία.

Η εκπομπή, που θα μεταδίδεται από τον ΣΚΑΙ, θα αλλάξει παράλληλα σκηνοθέτη, αρχισυντάκτη, ακόμα και κόνσεπτ. Αναλαμβάνοντας ρόλο παραγωγού, ο Στέλιος Παρλιάρος επιδιώκει τη μείωση του κόστους της εκπομπής – άρα και την επιβίωση της – αλλά και την εξάλειψη των μεσαζόντων ανάμεσα στον ίδιο και το κανάλι.!
Aννα
Aννα
Αdmin
Αdmin

Αριθμός μηνυμάτων : 4835
Ημερομηνία εγγραφής : 02/01/2010
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα

https://randevou-ston-aera5.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης