Tό ραντεβού στόν αέρα
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Η ωρα !!

clock-desktop.com
Ελάτε να κουβεντιάσουμε

[ Copy this | Start New | Full Size ]
Πρόσφατα Θέματα
ΕΟΡΤΟΛΌΓΙΟ
Ανέκδοτα
Ανέκδοτα από το Asteiakia.gr
Πρόβλεψη ημέρας για διάφορες περιοχές
πρόγνωση καιρού από το weather.gr
Ροή είδήσεων
Αναλυτικά ζώδια
Τί παίζει τώραστήν ΤV.

 

Τίτλοι εφημερίδων
Φαρμακεία

Παπαδάκης-Γεωργιάδης: Άγριος τσακωμός στον αέρα! Έριξαν διαφημίσεις!

Πήγαινε κάτω

Παπαδάκης-Γεωργιάδης: Άγριος τσακωμός στον αέρα! Έριξαν διαφημίσεις!  Empty Παπαδάκης-Γεωργιάδης: Άγριος τσακωμός στον αέρα! Έριξαν διαφημίσεις!

Δημοσίευση  Aννα 24.10.12 13:12

[youtube][/youtube]Παπαδάκης-Γεωργιάδης: Άγριος τσακωμός στον αέρα! Έριξαν διαφημίσεις!  Cf583b169714be0dd6ec91227a4bb341_L



Σήμερα ο Γιώργος Παπαδάκης είχε καλεσμένο τον Άδωνι Γεωργιάδη στην εκπομπή του!

Την ώρα που μιλούσαν για τις μειώσεις των μισθών και των επιδομάτων ο δημοσιογράφος τον ρώτησε «πόσα τηλεφωνήματα κάνετε την ημέρα κύριε Γεωργιάδη»;

Ο βουλευτής του απάντησε πολλά και ότι το ελληνικό δημόσιο του δίνει 200 ευρώ! Ενώ, ο Γιώργος Παπαδάκης τόνισε πως εκείνος τα πληρώνει όλα από την τσέπη του!

«Όχι δεν θέλω να τα ζητήσω από τον εργοδότη μου. Εάν έχετε την αξιοπρέπεια να πείτε ότι δεν θέλω να μου πληρώνει ο φτωχός πολίτης το τηλέφωνο» είπε ο δημοσιογράφος!

Τότε ο Άδωνις του απάντησε σε έντονο ύφος: «Έχουμε μειώσει τις συνολικές αποδοχές πάνω από 60 % από την αρχή της κρίσης. Κανένας άλλος κλάδος στην Ελλάδα δεν έχει μειώσει 60% τα εισοδήματα του! Άρα αυτά όχι σε εμένα! Σε άλλους οι οποίοι τα δέχονται. Για να είμαστε συνεννοημένοι, όταν θα κατεβάσουν οι δημοσιογράφοι 60% τότε να μας κάνουν υποδείξεις»

«Μην τα βάζουμε με τους δημοσιογράφους» είπε ο παρουσιαστής και ο Γεωργιάδης έριξε τα βέλη του «γιατί τι είναι οι δημοσιογράφοι; Θίξαμε την ιερά αγελάδα της δημοσιογραφίας»! Και επειδή ο τσακωμός συνεχιζόταν... έπεσαν διαφημίσεις!
Aννα
Aννα
Αdmin
Αdmin

Αριθμός μηνυμάτων : 4835
Ημερομηνία εγγραφής : 02/01/2010
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα

https://randevou-ston-aera5.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης