Tό ραντεβού στόν αέρα
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Παρόμοια θέματα
    Η ωρα !!

    clock-desktop.com
    Ελάτε να κουβεντιάσουμε

    [ Copy this | Start New | Full Size ]
    Πρόσφατα Θέματα
    ΕΟΡΤΟΛΌΓΙΟ
    Ανέκδοτα
    Ανέκδοτα από το Asteiakia.gr
    Πρόβλεψη ημέρας για διάφορες περιοχές
    πρόγνωση καιρού από το weather.gr
    Ροή είδήσεων
    Αναλυτικά ζώδια
    Τί παίζει τώραστήν ΤV.

     

    Τίτλοι εφημερίδων
    Φαρμακεία

    Ευτυχώς που ψηφίστηκε και δεν βγήκαν τα τανκς…

    Πήγαινε κάτω

    Ευτυχώς που ψηφίστηκε και δεν βγήκαν τα τανκς… Empty Ευτυχώς που ψηφίστηκε και δεν βγήκαν τα τανκς…

    Δημοσίευση  Aννα 03.07.11 18:50

    Τις τελευταίες μέρες ζήσαμε κάτι από το ΠΑΣΟΚ του παρελθόντος. Λεφτά μπορεί να μην υπάρχουν, αλλά υπάρχουν δακρυγόνα για όλους και όλες. Αδιακρίτως, χωρίς ΦΠΑ, ανταλλάγματα, ερωτήσεις για το εισόδημα και αν είσαι δικαιούχος και άλλα τέτοια γραφειοκρατικά. Αν ήταν κονσέρβες με φαΐ θα είχαμε να τρώμε για ένα χρόνο.

    Ευτυχώς που ψηφίστηκε και δεν βγήκαν τα τανκς… ToafentikotrelathikeΕυχαριστούμε την κυβέρνηση αλλά αυτή η κρατική σπατάλη πρέπει να λάβει τέλος. Κάπως πρέπει αυτός που το ρίχνει και αυτός που το τρώει να χρεώνονται έτσι ώστε να αναγκάζονται να έρθουν σε μία διαπραγμάτευση και να μην το παρακάνουν. Μια άλλη λύση είναι να μπουν σπόνσορες και διαφημίσεις έτσι ώστε τα δακρυγόνα να αυτοχρηματοδοτούνται και να μπορούμε να συνεχίσουμε να τα απολαμβάνουμε χωρίς τσιγκουνιές.Ευτυχώς που ψηφίστηκε και δεν βγήκαν τα τανκς… Coke-can
    Νομίζω ότι αν κάτι δικαιώθηκε αυτές τις μέρες ήταν ο τίλος “Υπουργείο Προστασίας του Πολίτη”. Προηγούμενη φορά ήταν την 21η Απριλίου του 67, όταν κάποιος άλλος θέλησε να προστατέψει τους πολίτες από τον κομμουνισμόν. Στις μέρες μας κομμουνισμός είναι η άρνηση του μνημονιακού μονόδρομου και η αμφισβήτηση των τραπεζιτών. Κάποιος έπρεπε να μας ξανά σώσει από δαύτον. Ελπίζω να βάλατε μυαλό τώρα που το μεσοπρόθεσμο ψηφίστηκε και δεν βγήκαν τα τανκς στους δρόμους. Αν και είχε τόση κάπνα που δεν είμαι σίγουρος.
    Ευτυχώς που ψηφίστηκε και δεν βγήκαν τα τανκς… Mat-xounda
    Με την υπόθεση Κουρουμπλή δεν ξέρω γιατί αλλά μου ήρθε στο μυαλό η διαφήμιση του Love Radio που παίζεται ατές τις μέρες στην τηλεόραση.
    Ευτυχώς που ψηφίστηκε και δεν βγήκαν τα τανκς… Koyroymplhs

    Και μια παλιότερη εικονίτσα που όμως παραμένει επίκαιρη
    Ευτυχώς που ψηφίστηκε και δεν βγήκαν τα τανκς… Stemahttp://antistachef.wordpress.com/2011/06/30/1-160/
    Aννα
    Aννα
    Αdmin
    Αdmin

    Αριθμός μηνυμάτων : 4835
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/01/2010
    Ηλικία : 59
    Τόπος : Αθήνα

    https://randevou-ston-aera5.forumgreek.com

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Επιστροφή στην κορυφή

    - Παρόμοια θέματα

     
    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
    Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης