Tό ραντεβού στόν αέρα
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Η ωρα !!

clock-desktop.com
Ελάτε να κουβεντιάσουμε

[ Copy this | Start New | Full Size ]
Πρόσφατα Θέματα
ΕΟΡΤΟΛΌΓΙΟ
Ανέκδοτα
Ανέκδοτα από το Asteiakia.gr
Πρόβλεψη ημέρας για διάφορες περιοχές
πρόγνωση καιρού από το weather.gr
Ροή είδήσεων
Αναλυτικά ζώδια
Τί παίζει τώραστήν ΤV.

 

Τίτλοι εφημερίδων
Φαρμακεία

“Η γιαγιά μου η χίπισσα” θα γίνει η Τζέιν Φόντα

Πήγαινε κάτω

“Η γιαγιά μου η χίπισσα” θα γίνει η Τζέιν Φόντα Empty “Η γιαγιά μου η χίπισσα” θα γίνει η Τζέιν Φόντα

Δημοσίευση  Aννα 27.07.10 19:58

“Η γιαγιά μου η χίπισσα” θα γίνει η Τζέιν Φόντα FondaΠάνε πολλά χρόνια από τότε που η Τζέιν Φόντα διαδήλωνε εναντίον του πολέμου στο Βιετνάμ, όμως στα 72 της δεν χάνει λεπτό την αγωνιστικότητα της.

Τουλάχιστον αυτό θα προσπαθήσει να αποδείξει στην καινούρια της ταινία με όνομα “Peace, Love, Misunderstanding”.

Πρόκειται για την ιστορία μιας ηλικιωμένης χίπισσας που συναντά την εγγονή της για πρώτη φόρα, όταν η νευρωτική δικηγόρος κόρη της αποφασίζει να πάνε να τη δουν στο Γούντστοκ. Για κακή τύχη της κόρης όμως, η εγγονή παρασύρεται από την άκρατη ελευθερία της χίπισσας γιαγιάς!

Ένας ρόλος όχι και τόσο ξένος στην Τζέιν Φόντα, αφού υπήρξε ακτιβίστρια εναντίον του πολέμου στο Βιετνάμ, ενώ είχε επισκεφτεί την αμερικανική βάση για να “πείσει” τους αμερικανούς στρατιώτες να εγκαταλείψουν τον πόλεμο.

Ακόμα και σήμερα, η 72χρονη ηθοποιός δεν σταματά να επικρείνει τον πόλεμο στο Ιράκ και το Αφγανιστάν cosmo.gr
Aννα
Aννα
Αdmin
Αdmin

Αριθμός μηνυμάτων : 4835
Ημερομηνία εγγραφής : 02/01/2010
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα

https://randevou-ston-aera5.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης