Tό ραντεβού στόν αέρα
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Η ωρα !!

clock-desktop.com
Ελάτε να κουβεντιάσουμε

[ Copy this | Start New | Full Size ]
Πρόσφατα Θέματα
ΕΟΡΤΟΛΌΓΙΟ
Ανέκδοτα
Ανέκδοτα από το Asteiakia.gr
Πρόβλεψη ημέρας για διάφορες περιοχές
πρόγνωση καιρού από το weather.gr
Ροή είδήσεων
Αναλυτικά ζώδια
Τί παίζει τώραστήν ΤV.

 

Τίτλοι εφημερίδων
Φαρμακεία

Τα τσαλιμάκια της Μενεγάκη στον Αρναούτογλου μετά από 11 χρόνια!

Πήγαινε κάτω

Τα τσαλιμάκια της Μενεγάκη στον Αρναούτογλου μετά από 11 χρόνια!  Empty Τα τσαλιμάκια της Μενεγάκη στον Αρναούτογλου μετά από 11 χρόνια!

Δημοσίευση  Aννα 24.04.12 14:02

[youtube][/youtube]Μετά από 11 χρόνια ο Γρηγόρης Αρναούτογλου συναντά τηλεοπτικά την Ελένη Μενεγάκη. Μια συνάντηση που από την αρχή της χρονιάς επιζητούσε η παρουσιάστρια και είχε φτάσει στο σημείο να καλέσει το Γρηγόρη και μέσα από την εκπομπή «Ελένη».



«Πέρασαν τόσα και τόσα χρόνια για να μας τα φέρει έτσι η ζωή και να καταφέρουμε να ξανασυναντηθούμε. Εγώ είχα ανέβει στη Θεσσαλονίκη για εκπομπή και ο Γρηγόρης είχε έρθει να με βρει. Για πρώτη φορά συναντηθήκαμε σε ένα περίπτερο της Θεσσαλονίκης που έβγαινε η εκπομπή.», είπε η Ελένη Μενεγάκη προλογίζοντας τον καλεσμένο της και συνέχισε: «Ήρθε στην Αθήνα, πέρασε κάποιες δυσκολίες τηλεοπτικές, βρήκε το δρόμο του. Είναι ο άνθρωπος που έχετε αγαπήσει πολύ, είναι και ο άνθρωπος που μας έχει μπερδέψει πάρα πολύ κατά καιρούς με αυτά που μας αφήνει να καταλάβουμε, με αυτά που δεν μας αφήνει να καταλάβουμε. Αυτό το παιδί τα έζησε όλα και πάρα πολύ νωρίς. Ένιωσα κάποια στιγμή ότι δεν είναι ευτυχισμένος... Εγώ θέλω να δω το φιλαράκι μου, θέλω να δω τον Γρηγόρη που γνώρισα. Τέλος»!

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου μπήκε στο πλατό χωρίς όμως να μιλήσει. Προχώρησε μπροστά από την παρουσιάστρια και απλώς την κοιτούσε περιπαίχτηκα. Μετά από λίγα δευτερόλεπτα και τα τσαλίμια της Ελένης Μενεγάκη στον παρουσιαστή ο ένας έπεσε στην αγκαλιά του άλλου και τα φιλιά δεν είχαν τέλος.

«Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια αν και δεν άκουγα τι έλεγες...», είπε ο Γρηγόρης με χιούμορ και πρόσθεσε: «Έχουμε να βρεθούμε τηλεοπτικά 11 χρόνια, αλλά εσύ δεν έχεις αλλάξει. Έχω ξεχάσει λίγο και το στούντιο του πρωινού... Πάνε πολλά χρόνια».

Η κουβέντα συνεχίστηκε στο χώρο που θα γινόταν η συνέντευξη της Ελένης με τον καλεσμένο της με πρώτο θέμα συζήτησης τη στιγμή που ο Γρηγόρης Αρναούτογλου μετά από περίπου 17 χρόνια τηλεοπτική παρουσίας αποσύρθηκε για λίγο από τα φώτα της δημοσιότητας και τα τηλεοπτικά πλατό.
Aννα
Aννα
Αdmin
Αdmin

Αριθμός μηνυμάτων : 4835
Ημερομηνία εγγραφής : 02/01/2010
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα

https://randevou-ston-aera5.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης