Tό ραντεβού στόν αέρα
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Η ωρα !!

clock-desktop.com
Ελάτε να κουβεντιάσουμε

[ Copy this | Start New | Full Size ]
Πρόσφατα Θέματα
ΕΟΡΤΟΛΌΓΙΟ
Ανέκδοτα
Ανέκδοτα από το Asteiakia.gr
Πρόβλεψη ημέρας για διάφορες περιοχές
πρόγνωση καιρού από το weather.gr
Ροή είδήσεων
Αναλυτικά ζώδια
Τί παίζει τώραστήν ΤV.

 

Τίτλοι εφημερίδων
Φαρμακεία

Ευγενία Μανωλίδου: έχει πάθει παράκρουση

Πήγαινε κάτω

Ευγενία Μανωλίδου: έχει πάθει παράκρουση Empty Ευγενία Μανωλίδου: έχει πάθει παράκρουση

Δημοσίευση  Aννα 14.06.11 10:19

Στην κατάσταση που βρισκόταν το καλοκαίρι του 2009 είναι η Ευγενία Μανωλίδου, όταν μπαινόβγαινε στα γραφεία παραγωγής τοτ ΑΝΤ1 και διαπραγματευόταν με τον πασίγνωστο παραγωγό Στέλιο Αντωνιάδη την ανάληψη της εκπομπής που τελικά πήραν μέσα από τα χέρια της οι Καραμεροχαριτάτοι.
Βαπόρι να φύγει θύμιζε τότε η Ευγενία, που τις προάλλες ολοκλήρωσε την παρουσία της στην πρωινή εκπομπή του ΑΝΤ1 «10 με 1 μαζί» η Ευγενία Μανωλίδου με συβιλλικό τρόπο. Ακόμα και όταν οι παρουσιαστές Γιώργος Καραμέρος και Σπύρος Χαριτάτος προσπάθησαν να μάθουν τα σχέδια της, η παρουσιάστρια τους έδωσε τέτοια απάντηση-γρίφο που ακόμα προσπαθούν να τη λύσουν, επιθυμώντας να μάθουν αν το επόμενο βήμα της στο τηλεοπτικό τοπίο έχει σχέση με το δικό τους επαγγελματικό μέλλον στο κανάλι του Αμαρουσίου.
Και βέβαια έχει. Γι’ αυτό και προσπάθησαν να της εκμαιεύσουν μια απάντηση.
Συγκεκριμένα, χθες στην πρωινή εκπομπή του ΑΝΤ1 μετά το τέλος του «Dancing with the stars», η Ευγενία Μανωλίδου είχε καλεσμένους τον Αργύρη Αγγέλου και την Έμιλυ Ματθαιακάκη. Στον αποχαιρετισμό των καλεσμένων ο Γιώργος Καραμέρος γύρισε προς τη Μανωλίδου και της είπε: «θα έρχεσαι τώρα στην εκπομπή. Όχι επειδή τελείωσε το «Dancing», θα έρχεσαι καμία φορά, έτσι;», προσπαθώντας να διαπιστώσει αν η συνεργασία τους θα έχει συνέχεια. Η μαέστρος, χωρίς να προσπαθήσει να αποφύγει την ερώτηση, είπε με μαεστρία πως «καλά, θα το δούμε, θα το συζητήσουμε. Δεν έχω προγραμματίσει κάτι. Προς το παρόν, έχω άλλα πράγματα που είναι σε προτεραιότητα α­τή την περίοδο».
Το ότι απέφυγε να ανακοινώσει ποια είναι αυτά τα πράγματα που έχει σε προτεραιότητα φούντωσε τα σενάρια που τη θέλουν να βάζει λιτούς και δεμένους προκειμένου να αναλάβει την πρωινή εκπομπή. Το τι πίεση θα υποστεί και πάλι Θοδωρής και Μίνωας Κυριακού δεν λέγεται.
Αξιοσημείωτο πάντως είναι πως όταν ο Καραμέρος είπε στη Μανωλίδου πως «δεν πιστεύω να πέρασες άσχημα μαζί μας», η παρουσιάστρια είπε πως «καθόλου. Ισα-ίσα, ευχαριστώ πολύ για τη φιλοξενία. Ήταν πάρα πολύ όμορφα. Ευχαριστώ για όλα», για να τονίσει με νόημα πως «όλα μου δίνουν δύναμη, εμπειρίες. Μου δίνουν θάρρος, κουράγιο και δύναμη για να συνεχίσω». Απέφυγε όμως να πει σε τι θα συνεχίσει, φουντώνοντας ακόμα περισσότερο τα σενάρια!
Πηγή: Espresso
Aννα
Aννα
Αdmin
Αdmin

Αριθμός μηνυμάτων : 4835
Ημερομηνία εγγραφής : 02/01/2010
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα

https://randevou-ston-aera5.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης